Sanatsal Dünya Hobi Market | SEO ve SEM Hizmeti

"Sanatsal Dünya Hobi Market firmasıyla 1 yıllık SEO ve Content Marketing çalışmamızın sonucunda %35 organik büyüme elde ettik."

Sanatsal Dünya Hobi Market, akrilik boya başta olmak üzere tüm hobi malzemelerinin satışını yapan sektöründe öncü bir firmadır. Sanatsal Dünya ile  2021 yılında başlayan projemiz dahilinde;  sıfırdan blog açılarak 250’den fazla blog içeriği, sitenin ürün ve kategori yazılarının üretilmesi ve SEO ve SEM çalışmalarımız devam etmektedir. 1 yıllık çalışmamızın sonucunda yüzlerce kelimede ilk sayfaya çıkılmış, bir yıllık organik büyüme %35 artış göstermiştir. 

 

Popüler Akım | SEO Hizmeti

"Popüler Akım firmasıyla 1 yıllık SEO ve Content Marketing çalışmamızın sonucunda %1.096 organik büyüme elde ettik."

Popüler Akım, moda, gündem, siyaset, tarih, sinema, ekonomi, spor ve teknoloji içerikleri üreten kaliteli bir sosyal içerik platformudur. Son derece geniş bir kitleye hitap eden müşterimiz için öncelikle detaylı web site analizi ve rekabet araştırması yapılmıştır. Watemark Dijital Pazarlama ekibi tarafından titizlikle hazırlanan dijital yol haritasıyla firma için eksiksiz bir biçimde SEO ve Content Marketing çalışması gerçekleştirdik. 1. yılın sonunda web site trafiği 100 binleri geçerken, organik büyüme %1.096 artış göstermiştir.