Hizmetlerimiz

Dijital Reklam Yönetimi

Dijital internet reklamcılığı hizmetimizin asıl amacı; siz değerli iş ortaklarımızın en kısa sürede, en az maliyetle doğru kitlelere ulaşarak en iyi sonucu almanıza yardımcı olmaktır.

Dijital Pazarlama Ne İşe Yarar?

Dijital reklamlar; gelişim aşamasında olan, yeni faaliyet gösteren, satışlarında ve gelişiminde tıkanıklık hisseden işletmelerin hatta sektöründe başarılı olan firmaların bile kullanması gereken çeşitli çevrimiçi kanallarla hazırlanan reklamlardır. Dijital pazarlama kanallarının tümü efektif olarak kullanıldığında, firmanın/markanın başarısı büyük bir hızla artar. Firmaların bazıları uzun vadede kalıcı bir sonuç almak için SEO çalışmalarına başvurmaktadır. SEO çalışmaları doğru bir planlama ile yürütüldüğünde, firmaları uzun bir süreçten sonra ciddi şekilde yükseltir. Ancak firmalar, durgunluk dönemlerinde acil bir artışa ihtiyaç duyabilirler. İşte tam bu noktada detaylı bir dijital pazarlama stratejisiyle beraber dijital reklamlar devreye girer. Çeşitli sosyal mecraların ve Google reklamlarının efektif şekilde kullanılmasıyla, firmalar en hızlı şekilde ve en düşük maliyetle hedef kitlelerine ürün/hizmetlerini ulaştırabilmektedirler.

İşin özü; firmaların hedef kitlelerine ve hedefledikleri satışlara en hızlı şekilde ulaşabilmeleri için dijital pazarlama kanallarını ve dijital reklamları en etkili şekilde kullanmaları gerekmektedir. Watemark Dijital Pazarlama Hizmeti, sizler için en etkili ve titiz dijital pazarlama stratejilerini kullanarak, en az maliyetle doğru hedef kitleye reklamlarınızı ulaştırmanızı sağlar.

"Bugün gerçek verilere dayalı stratejileri yaratıcılıkla efektif bir şekilde kullanan firmalar sektörde ön plana çıkabiliyor. Dijital reklam yönetimi sayesinde firmanız da hakettiği değeri en hızlı şekilde görebilir."

Dijital Reklamlar Nerede Yayınlanır?

Dijital reklamlar; sosyal mecralar, arama motorları, web siteleri gibi çevrimiçi araçlar aracılığıyla yayınlanır ve başarılı bir çalışmayla doğru hedef kitlelere gösterilir.

Dijital Reklam Türleri Nelerdir?

Arama Motoru Reklamcılığı (SEM)

Watemark, dijital işletmenizi, sattığınız tüm ürün ve hizmetlerle ilgili yapılan arama sorgularında en üst sıraya taşımak için çalışır. Arama motoru pazarlamacılığının ayrılmaz bir parçası olan SEM hizmetini markanıza en uygun stratejileri belirleyerek efektif şekilde kullanır. Bu sayede dijital reklamlardan en iyi performans ve dönüşümleri elde edersiniz. Arama motoru reklamcılığı sayesinde; Google AdWords, Yandex Direct ve Bing Ads gibi arama motorlarında yüksek performanslı reklamlarınızı hemen verebilirsiniz.

 

 

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı; günümüzde milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal medya kanalları üzerinden doğru hedef kitleye ürün/hizmetlerinizi en düşük bütçeyle ulaştırmanızı sağlar. Sosyal medya reklamları, uygun bütçeli ve yüksek dönüşüm oranından dolayı markaların pazarlama sürecinde mutlaka kullanılmalıdır. Watemark Dijital Pazarlama; markanızın bilinirliği ve ürün/hizmet pazarlama sürecinde en etkin stratejileri kullanarak sosyal medya reklamlarınızı hazırlar. Tüm sosyal mecralara özel efektif reklamlar hazırlandıktan sonra, bu reklamlardan en etkili sonuçların alınmasını sağlar.

Birlikte Dijital Dünyadaki Potansiyel Müşterilerinizi Yakalayalım

Bizimle Hemen İletişime Geçin